Pole tekstowe: DREW-MAX

Przepiękna huśtawka dzięki zwartej i solidnej konstrukcji cechuje się dużą sztywnością, przy czym zajmuje mało miejsca. Siedzisko 2-osobowe zawieszone jest nie jak w tradycyjnych huśtawkach - na łańcuchach, lecz na naturalnej gałęzi drewnianej co zapewnia większą stabilność i czyni ją bezpieczną a zarazem wyjątkową.  

Huśtawka dla trzech osób i dziecka o wymiarach: długość 300cm; długość siedziska 165cm; szerokość 200cm; wysokość 210cm.  Konstrukcja wykonana jest z palisady co zapewnia stabilność niepowtarzalny wygląd i gwarancję długotrwałego użytkowania. Siedzisko jest wygodne i zawieszone na łańcuchach natomiast huśtawka dla dziecka zawieszona za pomocą sznura. Cała stolarka jest pokryta Drewnochronem.

Klasyczna huśtawka ogrodowa. Wymiary siedliska i kolor wedle Państwa uznania.  Cała stolarka jest pokryta Drewnochronem w wybranym kolorze.

Huśtawka ogrodowa z podwójnym siedliskiem, dwuosobowa. Wymiary siedlisk i kolor wedle Państwa uznania.  Cała stolarka jest pokryta Drewnochronem w wybranym kolorze.

Bardzo ładna i solidnie wykonana huśtawka ogrodowa z daszkiem. Wymiary siedlisk i kolor wedle Państwa uznania.

Huśtawka ogrodowa z daszkiem i kratką. Wymiary siedliska oraz całej konstrukcji  a także kolor wedle Państwa uznania.

Prosta a zarazem bardzo ładna i solidnie wykonana huśtawka ogrodowa. Wymiary siedlisk i kolor wedle Państwa uznania.